Ada+Piotr

Zazwyczaj nie rozpisuję się zbyt wiele na temat Ślubu, którego zdjęcia chcę pokazać. W tym przypadku będzie innaczej, bo Ślub był wyjątkowy. Pogoda dopisała mimo, że przez cały tydzień lał deszcz, w tę właśnie sobotę zaswieciło słońce jak na zamówienie. Było to dość istotne bo wesele było na dworze…co zdecydowanie wszystkim Parom, myślącym nad takim pomysłem polecam 🙂

Sukienkę Panny Młodej zaprojektowała Viola Śpiechowicz www.violaspiechowicz.com

Kwiaty: Warsztat Woni-Marta Gessler www.warsztatwoni.com

Wesele: Stara Szkoła Dylewskie Wzgórza (kto choć trochę lubi i czuje klimat Prowansji musi koniecznie  to miejsce odwiedzić)

Swoja obecnością i pięknym głosem w kościele zachwyciła nas również  Alicja Węgorzewska 

Powiedzieć mogę jedynie…oj, oj co to był za Ślub…

Ado i Piotrze jestem cała szczęśliwa, że mogłam być tam z Wami. Życzę Wam tyle szczęścia i miłości ile widać na tych zdjęciach…i tak do końca życia!

Dołącz do mnie na Facebooku !
15/08/2012 - 13:06

ania pietras - Przepiękna para ! Niesamowita suknia no i cudne zdjęcia ! Gratulujemy i pozdrawiamy!

15/08/2012 - 18:24

Karolina - Dziękuję. Akurat przeczytać to od Ciebie to jest niezły zaszczyt 🙂

05/09/2012 - 20:06

Łazarska Helena - Kochana bardzo Ado, ślub wzięłaś tak pięknego dnia (i do tego dnia moich urodzin) z tak uroczym sądząc po serii zdjęć, Panem! Nie możesz sobie wyobrrazić jak bardzo się cieszę dlsa WAS OBOJGA. Jesteś człowiekiem wielkiego formatu, nie tylko mądrą, ale id bardzo DOBRA osobą! A znam Cię dawno! Zasługujesz na szczęście, bo umiesz dawać i zawsze będziesz to umieć! Zyczę Ci z wielkoim opóźnieniem prawdziwego szczęścia i wielu słonecznych dni, które wypełnią Twoje życie i osłodzą trudy bez których sie na tej ziemi nie obędzie! Opóźnienie spowodował długi kurs w Salzburgu i zaraz potem wyjazdy! Jeszcze raz wszystkiego co najlepsze z całego serca!!! Helena

05/11/2012 - 11:00

Ada Ginał-Zwolińska - To ja dziękuję pięknie Karolinie za wspaniałą, profesjonalną pracę i arcy-cudną pamiątke, którą nam zrobiła na całe życie! Do dziś, gdy pokazujemy fotografie z naszego ślubu-wszyscy są absolutnie zachwyceni! Tak pięknie i subtelnie uchwyconych emocji, chwil, twarzy trudno szukac u innych fotografów. Dziękujemy Ci z całego serca!

05/11/2012 - 11:00

Karolina - Dziękuję, cała przyjemność po mojej stronie Ado 🙂

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*